Servis a rozvoj aplikací

Servis a rozvoj aplikací

Svěřte nám do rukou existující aplikaci. Její životnost prodloužíme o desítky let.

Máte firemní aplikaci, která vám už nevyhovuje nebo se o ni nestíháte starat? Chtěli byste ji modernizovat, vylepšit nebo rozšířit? Svěřte ji do naší péče. Ve vývoji aplikací jsme špička a náš namazaný stroj se bez problému postará i o ty, které vznikly jinde.

Jak pracujeme

Na začátku se s vámi setkáme, všechno probereme, pochopíme vaši situaci a navrhneme možná východiska. Na vaše přání si přebereme do správy také spolupracující aplikace třetích stran, ať už mají jakoukoli výchozí kvalitu nebo úroveň dokumentace. Postaráme se o dlouhodobý rozvoj, snížíme náklady a zlepšíme zabezpečení – na kyberbezpečnost jsme specialisti.

Díky poctivému a inovativnímu přístupu dokážeme prodloužit životnost aplikací i o desítky let. Ostatně máme v portfoliu desítky klientských aplikací, o které se víc než dekádu staráme. A samozřejmostí je pro nás i tvorba aplikací na zelené louce. V každém případě vám dodáme okomentovaný zdrojový kód a dobře udržovanou technickou a provozní dokumentaci. To kdybyste se v budoucnu rozhodli převzít správu pod sebe.

Naše výhody

  • Odborný audit a obsluha aplikací
  • Prodloužení životnosti aplikací o desítky let
  • Vysoká úroveň zabezpečení
  • Kreativní řešení na míru vaší situaci