Kariéra v CCA Group 

Položíte si někdy otázku, jaké by to bylo chodit do stejné práce i po letech s radostí? Jaké by bylo nezastavit svůj rozvoj? Jaké by bylo mít zaměstnavatele, který se upřímně zajímá a podporuje i život mimo práci? Pak by Vás mělo zajímat jaké je to pracovat v CCA Group. 
Jsme dynamická a živá společnost. Poslední období máme spojené s rozvojem nabízených služeb, získáváním nových zakázek a expanzí na nové trhy. To dává spoustu prostoru pro mnoho nových talentů na různých pozicích s různou měrou seniority.
Našim lidem nabízíme příjemný kolektiv, rozsáhlé možnosti růstu, vyváženou sadu benefitů, nadstandardně vybavené kanceláře s dobrou dostupností, možnost částečného homeworkingu a hlavně přátelský tým i zajímavé projekty.
Dlouhodobě férový zaměstnavatel, zajímající 
se o potřeby svých lidí
Nadstandardní prostor pro vzdělávání, rozvoj 
a systematický růst
Možnost širokého výběru technologií, projektů, způsobu uplatnění
Akce mimo práci pro zaměstnance i jejich rodiny 
Dobré vztahy mezi ostřílenými matadory a talentovanými nadšenými juniory

Něco pro technické nadšence

Milujeme to. Co? Moderní technologie. Moderní přístupy. Jsou to věci, kterými žijeme v práci i mimo ni. Jen tak je možné, že jeden z kolegů osadil všechny motorové zahradní nástroje IoT senzory, začal sledovat jejich kondici a v jednoduché aplikaci optimalizuje proces údržby. Jen tak je možné, že v nadstandardní míře dbáme na to, aby naše projekty běžely na aktuálních verzích použitých technologií nebo že máme dvě platformy, dva týmy zaměřené na hledání různých inovací a jejich zakomponování do běžných řešení. Když k tomu přidáte spolupráci s FAV ZČU, je tu nakonec slušný inkubátor na zajímavé nápady.
Chcete to prožít naživo? Zapojit se? Máte sami zajímavý nápad? Dejte nám o tom vědět a pojďme hledat společnou cestu.

Práce v IT je nikdy nekončící rozvoj

Jestli v nějakém oboru platí, že kdo se nevzdělává, nejen stagnuje, ale rychle ztrácí kontakt s realitou, je to právě IT. Jsme si toho plně vědomi. 
Nové informace a vzdělání u nás nebudete získávat jen od zkušenějších kolegů. Máme rozsáhlý systém vzdělávání zahrnující školení, odborné certifikace, účast na zajímavých odborných konferencích, odborné tematicky zaměřené koutky a také podnikové vzdělávání v rámci ESF projektů. Ty jsou pak často zaměřeny na měkké nebo manažerské dovednosti, které u nás často ocení třeba i programátoři a analytici.
Samozřejmostí je pak i rozvoj jazykových dovedností našeho týmu. 

Možnosti pro studenty

Spousta z nás začala pracovat v CCA Group již v průběhu studia nebo těsně po něm. Programy pro studenty jsou, stejně jako dlouhodobá spolupráce s Fakultou aplikovaných vět Západočeské univerzity v Plzni, dlouhodobě součástí DNA CCA Group.
Rádi pečujeme o mladé talenty, kterým umožňujeme setkat se s reálnými projekty, s vedením zkušených seniorů i rozvoj v rámci výzkumných a inovačních úkolů. 
Nabízíme široké možnosti praxí, vlastní propracovaný trainee program i spolupráci a ocenění kvalitních diplomových a bakalářských prací.
Zaujalo Vás to? Zjistěte víc na naší stránce Zažehni svou budoucnost dostupné proklikem z banneru níže.
Chci zažehnout svou budoucnost!

Věříte, že máte co nabídnout a chcete nabídku na míru?

CCA Group to je živý organismus. Rosteme, expandujeme, otevíráme nové příležitosti. Příležitosti jak v obchodní, tak v technické rovině. Pokud Vás naše společnost oslovila, věříte, že máte co nabídnout a nenašli jste inspiraci mezi otevřenými volnými místy, nebojte se nás kontaktovat. Rádi si uděláme čas, poslechneme Váš příběh a zkusíme najít průsečík s našimi hodnotami a potřebami.

2021 © CCA Group
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram