supporting.jpg
Společenská odpovědnost

V pomoci lidem i přírodě
vidíme ten správný směr

Nasloucháme potřebám komunity a dbáme na udržitelnost.

CCA Group pomáhá

Myslíme na druhé. Společenská odpovědnost a udržitelnost k našemu podnikání neodmyslitelně patří.

Je pro nás důležité, jaký dopad mají naše činnosti na životní prostředí i na to, jak se žije lidem nejen v našem regionu.

Dlouhodobě podporujeme Gymnázium Slaný

Každoročně investujeme do pořizování IT a technického vybavení, které aktivně přispívá k rozvoji výuky a poskytuje studentům moderní prostředí pro jejich vzdělávání.


Jsme hrdi na naši dlouholetou spolupráci a nadšeni, že můžeme podporovat rozvoj vaší školy.

Motorlet Praha

Ve světě sportu je objevování a podpora mladých talentů zásadním krokem k budoucímu úspěchu. Naše firma je již třetím rokem hrdým sponzorem nadějných fotbalistů FK Motorlet Praha.

Věříme, že naši sponzorovaní hráči tak budou mít lepší zázemí, které přispěje k radosti z tohoto sportu a jejich motivaci ke hře.

Pomáháme tam, kde je to třeba

Podporujeme neziskové organizace a projekty ve svém okolí. Rádi si necháme poradit – naši zaměstnanci nejlépe vědí, kde je právě potřeba pomoc. Díky nim jsme například finančně podpořili sdružení Help Me, které pořádá tábory pro vozíčkáře, nebo doručili hmotné prostředky na pomoc okupované Ukrajině.

Jsme pyšní i na to, že zaměstnanci CCA Group patří mezi dárce krve na Transfuzním oddělení FN Plzeň. Chodí na pravidelné odběry a ochotně reagují na akutní výzvy při nedostatku zásob.

Chováme se ekologicky

Digitalizujeme oběh dokumentů a tím snižujeme interní i externí tisk na minimum. Platí to pro všechny naše projekty. Když situace nedovolí jinak, používáme recyklovaný papír. Sami recyklujeme všechno, co jde, a velmi poctivě. I nápoje nakupujeme ve 100% recyklovatelných hliníkových obalech.

Plánujeme obnovit vozový park a zařadit do něj hybridní vozidla. Cestám autem se nevyhneme, ale chceme, aby naše uhlíková stopa byla co nejmenší.