Kyberbezpečnost

Kyberbezpečnost

Jsme váš partner a rádce v oblasti IT bezpečnosti. Máme k tomu potřebné certifikace i know-how.

Vysoká úroveň bezpečnosti je základ všeho, co děláme. A umíme s ní pomoci i vám. Ať už jste firma, která nemá vlastní cybersecurity tým, sdílíte bezpečnostní kompetence mezi běžnými členy IT oddělení, chybí vám kapacita, nebo jednoduše nevíte, kde začít.

Jak pracujeme

Jednorázově nebo i průběžně vám poskytneme poradenství v oblasti kyberbezpečnosti. Můžete k nám outsourcovat bezpečnostní kompetenci nebo využít našich pokročilých služeb. Pomůžeme vám s edukací běžných uživatelů – vašich zaměstnanců, partnerů nebo koncových zákazníků.

Na vaše přání provedeme audit současného stavu. Posoudíme, jestli jsou vaše systémy nebo aplikace dobře zabezpečené a zda naplňují potřebné normy a nařízení. V problematice jsme vzdělaní a známe ji dobře i z praxe – pracujeme s řadou ústředních orgánů státní správy. Máme certifikaci 27001:2013, prověrku NBÚ na stupeň Důvěrné a aktivně pracujeme s opatřeními Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost (NÚKIB).

Máme kolegy s mezinárodně uznávanými certifikacemi z oblasti kybernetické bezpečnosti.

Našemu vzdělávání v dané problematice se trvale věnujeme, abychom byli schopní zajistit bezpečnost našich zákazníků i naši vlastní.

Naše výhody

  • Celkový audit s ohledem na nařízení a normy
  • Poradenství na všech úrovních
  • Zkušenosti s různými bezpečnostními řešeními
  • Certifikace uznávané v mezinárodním měřítku