Příměstský tábor Darovanský Dvůr

21.7.2023

Pojďte s námi nahlédnout do dění příměstského dětského tábora se zaměřením na tenis a golf, který probíhal v malebném prostředí Darovanského Dvora nedaleko od Plzně. Tento tábor byl ideálním místem, kde děti našich zaměstnanců strávily letní prázdniny nejen aktivně, ale hlavně také zábavně.

Podařilo se vytvořit nezapomenutelný program, který dětem nabídl pestrou škálu aktivit v kombinaci s kvalitním tenisovým a golfovým výcvikem. Do programu byla zařazena i řada dalších aktivit, děti se mohly zapojit do různých sportovních her jako fotbal, volejbal nebo basketbal. A aby toho nebylo málo, čekaly na ně i různé tvůrčí dílny a soutěže.

Náš tábor byl určen dětem ve věku od 6 do 11 let a děti byly rozděleny do skupin podle věku a dovedností. Tato skupinová práce umožnila poskytnout každému dítěti individuální přístup a vytvořit pro ně co nejpříjemnější a nejefektivnější podmínky pro sportovní rozvoj. Důležitá součást naší filozofie je bezpečí a pohoda dětí.

Vzhledem k unikátnímu umístění Darovanského Dvora děti trávily svůj volný čas nejen učením se novým dovednostem, ale také v příjemném prostředí přírody.  Během týdne děti měly možnost vyzkoušet si tenis pod vedením profesionálních trenérů. Ti se postarali o to, aby děti poznaly základy tenisové techniky a naučily se různé tenisové strategie. Golfový výcvik pak byl na programu ve druhé části týdne. Golfové kurzy byly zaměřeny na osvojení základních pravidel a techniky tohoto elegantního sportu.

Těšíme se na další ročník!