5 srpna, 2021

Získali jsme celosvětově uznávanou certifikaci CISSP

Jsme hrdí na Petra Přibyla, ředitele Úseku architektury a bezpečnosti, který je držitelem prestižní certifikace Certified Information Systems Security Professional (CISSP). Jde o nezávislou a mezi odborníky celosvětově nejvíce uznávanou certifikaci na trhu informační bezpečnosti. Pro Petra a naši společnost se jedná o přirozené vyústění dlouhodobě aktivního přístupu ke kvalitnímu zabezpečení vlastních aplikací nebo námi servisovaného prostředí s aplikacemi třetích stran.

Pro získání této certifikace je nutné absolvovat zkoušku vyžadující rozsáhlé znalosti o kybernetické bezpečnosti i praktické zkušenosti v oboru. Úspěšné absolvování zkoušky prokazuje pokročilé vědomosti a technické dovednosti, díky kterým je možné efektivně navrhnout, implementovat a spravovat nejlepší programy informační bezpečnosti. V Čechách se touto certifikací mohlo k 1. 1. 2021 pyšnit jen 232 vyhledávaných odborníků.

2021 © CCA Group
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram