Futsalový turnaj

27.6.2019

V konkurenci 8 týmů obsadili naši 5. místo.

Základní skupina, skládající se z týmů Aimtec, Unicorn a RT Soft, přinesla několik velmi těsných výsledků. CCA prohrálo 2:4 s Aimtec, těsně padla 1:2 i s Unicorn. Do posledního zápasu se naši hráči však dokázali vyhecovat a porazili tým RT Soft 3:2.

To je posunulo do boje o konečnou 5. pozici, kde na nás čekal soupeř z druhé skupiny, a to tým Marbes.
I přes to, že jsme tento zápas dohrávali pouze s pěti hráči v poli, jsme nakonec dokázali zvítězit. Cesta to ovšem nebyla jednoduchá.
Dvě minuty do konce a prohráváme 0:2. Ovšem ani tohle naše kluky nedokázalo zlomit a v posledních dvou minutách dokázali skóre vyrovnat a poslat tak zápas do penaltového rozstřelu. A v něm se jim dařilo znamenitě. Málokdo mohl rozeznat, jestli "pětku" kopal Tonda Panenka nebo hráči CCA Group. Stejně tak si v brance počínal Vašek Herout, který díky dvěma chyceným penaltám musel odmítnou nabídku na angažmá od Viktorie Plzeň.

Zkrátka rozstřel skončil 2:0 a my se tak mohli radovat, že jsme konečné 5. místo v turnaji uhájili.