Poskytované služby

CCA - Computer, Consultancy & Applications jsou stále třemi nohami, na kterých naše společnost stojí.

Computer - v dnešní době často ztrácí svou fyzickou interpretaci a my za ním vidíme i různé variace cloudových nebo SaaS služeb.

Consultancy - jsme zvyklí přemýšlet a ne jen vykonávat. Hledáme optimální funkční řešení, myslíme na rozvoj a TCO. Nezapomínáme na bezpečnost.

Applications - vývoj, správa, rozvoj našich nebo cizích aplikací. Od jednotek až po tisíce dnů strávených vývojem. To je krev, která pulsuje v CCA Group.
Kvalita, kvantita, termín, rozpočet
Dlouhodobá přidaná hodnota
Konkurenceschopná cena
Proklientský přístup
Spolupráce s úsměvem

Konzultace 
a architektura

Důsledná analýza potřeb klientů a kvalitní návrh řešení, které bude sloužit i po letech je to co nás odlišuje od pouhých dobrých programátorů.
Chci vědět víc

Zakázkový vývoj software

Vyvíjíme rozsáhlé informační systémy i štíhlé efektivní komponenty. Vždy s maximálním ohledem na potřeby zákazníků.

Chci vědět víc

Provoz, servis 
a rozvoj aplikací

Umíme se starat o aplikace, které jsme vyvinuli, ale také o aplikace třetích stran. Spolehlivě, bezpečně, efektivně.
Chci vědět víc

Dohled a zákaznická podpora

Automaticky sledujeme kondici našich systémů a infrastruktury. Naše klienty podporujeme na L1 i L2 úrovni. Měříme zákaznickou spokojenost.
Chci vědět víc

IT bezpečnost

Přístup Security by Design nám při vývoji plikací koluje v žilách, ale postupem času jsme oblast bezpečnosti posunuli dále.
Chci vědět víc

Spokojenost je pro nás na prvním místě

Spokojený klient, spokojený zaměstnanec. To pro nás nejsou jen slova. Je to dlouhodobý přístup a naplnění našeho poslání. Jde o pocit, který získáte ať už si vyberete jakoukoliv ze služeb. 
Spokojenost našich klientů pravidelně měříme a vedle toho samozřejmě pečlivě nasloucháme průběžné zpětné vazbě. Záleží nám nejen na IT odděleních a vlastnících našich produktů. Důležitý je pro nás i každý jednotlivý uživatel.
Zkuste jaké je to mít dodavatele, který nejen dodává v intencích smluvených KKTR metrik, ale i takového, se kterým budete rádi spolupracovat také po pěti, deseti nebo třeba třiceti letech. 
2021 © CCA Group
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram