Naši klienti a projekty realizované v komerčním sektoru

První zakázky pro komerční sektor pocházejí z roku 1991 a jsou spojené s informačním systémem pro ŠKODA Elektrické lokomotivy. Od prvních chvil se také stáváme partnerem Oracle a dodáváme servery DEC. Významným okamžikem bylo v roce 1993 zahájení spolupráce se ŠKODA JS.

Od té doby jsme vyvinuli a implementovali různé informační systémy nebo poskytovali konzultace pro více než stovku komerčních subjektů. 

ŠKODA JS
ŠKODA JS a.s.
Již téměř 30 let klíčový partner ŠKODY JS v oblasti dodávek informačních systémů, především dodávka informačního systému ERP a jeho trvalý rozvoj dle požadavků zákazníka a změn v celém odvětví i oblasti jako je on-line sběr dat pomocí terminálů čárového kódu atd.
Kiekert CS, s.r.o.
Analýza potřeb a implementace systému pro práci s dokumenty včetně digitalizace, řízení oběhu dokumentů a napojení na SAP.
Plzeňská teplárenská
Plzeňská teplárenská, a.s.
Dodávka informačního systému ERP a jeho trvalý rozvoj dle požadavků zákazníka.
ČSA
České aerolinie a.s.
Dlouhodobý zákazník – vývoj speciálních aplikací pro výrazné úspory v oblasti kontroly přeletových poplatků a pro vyhodnocování oprávněnosti přístupů cestujících do VIP salónků na letištích, bodyshop – vedení projektů.
Madeta
MADETA a.s.
Implementace dokument management systému pro správu podnikové dokumentace, napojení na informační systém datových schránek – zvýšení efektivity práce a procesů spojených s oběhem dokumentů.
Veolia
VEOLIA ČESKÁ REPUBLIKA, a.s.
Analýza řešení interaktivních výpisů pro zkvalitnění komunikace se zákazníky.
Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch
Implementace systému pro evidenci a schvalování dokumentů s prioritou schvalování faktur, napojení na skenovací pracoviště, vytěžování dat z faktur, identifikace pomocí čárových kódů.
OSA- Ochranný svaz autorský pro práva k dílům hudebním o.p.s.
Migrace aplikace pro evidenci a rozúčtování poplatků, odborné konzultace při rozšiřování informačního systému.
Psychiatrická nemocnice v Dobřanech
Dodávka informačního systému ERP a jeho trvalý rozvoj dle požadavků zákazníka.
apt Products s.r.o.
Dodávka informačního systému ERP a jeho trvalý rozvoj dle požadavků zákazníka.
Západočeská univerzita v Plzni
Dlouhodobé partnerství, oceňování nejlepších diplomových a bakalářských prací. Dodávka licencí Oracle.
Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
Analýza dokumentů a procesů pro záměr UTB implementovat elektronickou spisovou službu včetně napojení na systém datových schránek.
Letiště Praha, a.s.
Implementace Learning management systému na platformě SAP pro podporu řízení a sledování vzdělávání zaměstnanců Letiště Praha a dosažení významné úspory nákladů v personální oblasti.
2021 © CCA Group
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram