Partneři

Dlouhodobě udržujeme vysoké úrovně partnerství s těmi nejlepšími technologickými společnostmi.

Oracle
Oracle Corporation je jedna z hlavních společností vyvíjejících relační databáze, nástroje pro vývoj a správu databází či systémy pro řízení vztahů se zákazníky. Založena byla v roce 1977 a v roce 2020 zaměstnávala 135 tisíc lidí.
Microsoft
Společnost Microsoft byla založena v roce 1975 a je světovým lídrem v poskytování softwaru, služeb a řešení, které pomáhají lidem a firmám po celém světě plně realizovat jejich potenciál.
Cisco Systems
Technologie Cisco vytvářejí svět plný potenciálu. Cisco Systems, Inc. je dominující hráč na poli síťových prvků. Portfolio zahrnuje mimo jiné výrobu ethernetových i ATM switchů, routerů, VoIP gateway a IP telefonů.
Lenovo
Příběh společnosti Lenovo vždy spočíval v utváření výpočetní inteligence, aby se vytvořil lepší svět. Díky nejširšímu portfoliu technologických produktů na světě dodává Lenovo vizi Smarter Technology for All prostřednictvím produktů, řešení, softwaru a služeb, které jednotlivci, komunity, firmy a celé populace potřebují k naplnění svého potenciálu.
IBM
IBM vyrábí počítačový hardware, software (a middleware) včetně moderace a poradenských služeb v široké oblasti od počítačů až po nanotechnologie. Společnost se také zabývá rozsáhlým výzkumem, za což drží i rekord v oblasti vývoje v nejvyšším počtu patentů za 25 let. Mezi vynálezy z produkce IBM patří bankomaty, osobní počítače, diskety, hard disky, kreditní karty, Programovací jazyk SQL, čárový kód či DRAM paměť. 
SEFIRA
Společnost SEFIRA je dodavatelem IT řešení a služeb. Specializuje se na vývoj a dodávky vlastních produktů OBELISK pro důvěryhodné vytváření, ověřování a uchovávání elektronických dokumentů dle eIDAS. Nabízí řešení pro digitální transformaci organizací a jejich přechod na moderní paperless fungování. Poskytuje služby v oblasti elektronické identity, budování PKI a implementace HSM technologií.
VEEAM
Veeam Software se zabývá vývojem softwaru pro zálohování, ochranu, zabezpečení a obnovení dat. V současnosti je Veeam lídrem v řešeních zálohování, která zajišťují správu dat v cloudu. Nabízí jednotnou platformu pro modernizaci zálohování, urychlení přechodu na hybridní cloud a zabezpečení dat.
2021 © CCA Group
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram