Obchodní společnosti

Obchodní společnosti. Rychlé, dynamické, flexibilně reagující na potřeby svých zákazníků. Stejně jako jejich zaměstnanci. Aktivní, rozhodní a vždy tam, kde jsou právě třeba. To je prostředí, kde se teprve pozná, zda IT opravdu podporuje business nebo naopak toporně diktuje různá omezení a limity. 
Známe to sami. Víme, jaké je to být "ajťáci" tělem i duší, milovat dokonalá řešení, dbát na bezpečnost, a přesto hledat cesty a řešení, proto, aby společnost mohla bez problémů nabízet své služby.
Bezpečný přístup k datům a aplikacím odkudkoliv
Kvalitní analýza dat a informací v reálném čase
Spolehlivý provoz a vysoká dostupnost aplikací
Bezešvá integrace nástrojů třetích stran
Výjimečný uživatelský zážitek a vysoká ergonomie

Čas pro štíhlá, chytrá řešení

Každá moderní fungující společnost má některé základní, životně důležité informační systémy a IT řešení. Ale vedle nich také často spoustu potřeb, které nezapadají do stávajících funkcionalit a je složité je implementovat do robustních informačních systémů. Pokud ne složité, tak často zdlouhavé a drahé. A tak je tu čas pro štíhlá, drobná, chytrá řešení. Třeba v prostředí Microsoftu s využitím nástrojů jako Power Apps a Power Automate. Řešení, která můžete mít hotová za pár hodin práce, jsou na míru Vašim potřebám, integrovaná s dobře známým prostředím Microsoft 365 a přitom neznamenají složité změnové řízení nad standardními informačními systémy. Pracujeme s klienty, kde jsou takových řešení větší desítky a každý měsíc další přibývají. Uživatelé je mají rádi a klient naprosto oceňuje flexibilní přístup a v důsledku velkou nákladovou výhodu.

Cloudová řešení

Přístup k aplikacím a datům odkudkoliv, kdykoliv, z jakéhokoliv zařízení a přitom bezpečně, rychle a efektivně i v situaci s limitovaným datovým připojením. To je jasný trend a vlastně přirozená potřeba obchodně řízených společností. 
Máme dostatek zkušeností na to, abychom pro Vás připravili na míru postavené řešení s využitím veřejného, privátního nebo hybridního cloudu. Pokud používáte produkty Microsoft 365, zoptimalizujeme Váš nákup licencí a třeba ještě ušetříte. Každopádně v dnešní době není třeba se cloudu jakkoliv obávat a naopak je dobré vědět co všechno Vám může přinášet.

Data, která slouží

Máme rádi data. Malá, velká, jednoduchá i složitě strukturovaná. Dokážeme je analyzovat, korelovat a prostřednictvím různých BI nástrojů i pokročile prezentovat.
Živí Vás obchod? Pak jistě uvítáte, když budete mít svá data pod kontrolou. Když Vám poslouží v okamžiku, kdy potřebujete udělat správné rozhodnutí. Teď. Na pár kliků. Ne někdy později.
A samozřejmě potřebujete vědět, že je s Vašimi daty dobře nakládáno. Že frekvence zálohování a čas potřebný pro obnovu odpovídá Vašim potřebám. Že jste eliminovali identifikovaná bezpečnostní rizika. 
S tím vším a mnohým dalším okolo dat (třeba i těch sbíraných z IoT senzorů) Vám moc rádi pomůžeme.

Konzultace 
a architektura

Důsledná analýza potřeb klientů a kvalitní návrh řešení, které bude sloužit i po letech. To z nás dělá víc než jen dobré programátory.
Chci vědět víc

Zakázkový vývoj software

Vyvíjíme rozsáhlé informační systémy i štíhlé efektivní komponenty. Vždy s maximálním ohledem na potřeby zákazníků.
Chci vědět víc

Provoz, servis 
a rozvoj aplikací

Umíme se starat o aplikace, které jsme vyvinuli, ale také o aplikace třetích stran. Spolehlivě, bezpečně, efektivně.
Chci vědět víc

Dohled a zákaznická podpora

Automaticky sledujeme kondici našich systémů a infrastruktury. Naše klienty podporujeme na L1 i L2 úrovni. Měříme spokojenost zákazníků.
Chci vědět víc

IT bezpečnost

Přístup Security by Design nám při vývoji aplikací koluje v žilách, ale postupem času jsme oblast bezpečnosti posunuli dále.
Chci vědět víc

Ekonomika není na posledním místě

Vyrostli jsme na tvorbě podnikových informačních systémů. Naše informační systémy změřené na ekonomiku podniku používají desítky společností po více než 25 let. Máme nejen vlastní produkty a schopnost budovat další ve formě zakázkového vývoje, ale především rozumíme procesům na pozadí. Dokážeme převzít do správy většinu zakázkových i krabicových řešení a dát jejich fungování ve Vaší společnosti vyšší úroveň.
Součástí přidané hodnoty CCA Group je dlouhodobě i precizní schopnost datové i aplikační analýzy, která ochrání Vaše investice a nasměruje úsilí právě tam, kde je ho nejvíce třeba.
2021 © CCA Group
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram