Novinky

Fotografie z plesu Nadace 700 let města Plzně. Ocenění přebírá Ing. Jiří Laciga, předseda představenstva CCA Group a. s. Cenu předává 1. náměstek…
Sladkoslaná odměna přišla poštou naší kolegyni Kateřině Bártové za výborně vyřízené hlášení od zákazníka z Krajského soudu v Ostravě. Pochvala vždy…
23. Veletrh pracovních příležitostí při ZČU v Plzni

Reference

140.jpg
143.jpeg
138.jpg
141.jpg

JAVA NÁVRHÁŘ/PROGRAMÁTOR

Náplň práce:

Budete součástí projektového týmu, který se zabývá vývojem komplexních informačních systémů založených na webových technologiích Java EE. Hlavní náplní práce bude návrh aplikační architektury a vlastní programování jednotlivých částí a komponent. Během vývoje získáte další zkušenosti ohledně programování moderních responsivních webových aplikací.

Požadujeme:

  • Znalost jazyku Java
  • Znalost principů pro objektově-orientovaný vývoj aplikací
  • Znalost tvorby webových aplikací- JavaScript, HTML, CSS
  • Základní znalost SQL- vytváření databázových struktur, psaní SQL příkazů
  • Schopnost pracovat v týmu, zodpovědnost, pečlivost, schopnost analytického myšlení, proaktivita, samostatnost
  • Anglický jazyk alespoň na úrovni pochopení technické dokumentace

Výhodou je:

  • Zkušenosti s návrhem a tvorbou Java EE aplikací
  • Zkušenosti s javascriptovými frameworky jako např. AngularJS nebo React
  • Zkušenosti s vývojem nad databází Oracle nebo PostgreSQL
  • Zkušenosti s návrhem a tvorbou webových či restových služeb

Pracoviště:

  • Plzeň